Eesti English Русский
  

AROOMITERAAPIA

AROOMI PUUDUTUS - TEHNIKA (AROMATOUCH TECHNIQUE)
 

See on 45 minutiline protseduur, mis jätab tunde, nagu oleksite terve päeva spaas olnud.   
                                                                             
                                                                           

Mis on AromaTouch?

DoTerra AromaTouch`i tehnika on midagi enamat kui lihtsalt massaaž. See on kogu keha ja vaimu lõõgastusravi, mis annab kehale ja meelele rahu ja tasakaalu. Üha rohkem inimesi on avastanud ja avastavad eeterlike õlide kasulikkuse oma igapäevaelu toetamisel. Seda silmas pidades arendas dr. David K.Hill DoTerra eeterlike õlidega tehnika AromaTouch, mis on kliiniline lähenemisviis eeterlike õlide kasutamiseks.

AromaTouch tehnika seisneb eeterlike õlide kandmises piki selja ja jalgade energiakanaleid ning vistseraalseid kontaktpunkte. Selleks, et aidata tasakaalustada keha sümpaatilist ja parasümpaatilist närvisüsteemi. See tehnika vähendab füüsilisi ja emotsionaalseid stressitekitajaid ning toetab närvisüsteemi tööd. See ei ole massaaž, vaid tehnika, mis on lõõgastav meetod terapeutiliste eeterlike õlide paikseks pealekandmiseks.

AromaTouchi tehnika töötab neljal põhimõttel (etapil):
* stressiga toimetulek
* immuunne tugi
* vähenenud põletik
* oma keha autonoomse tasakaalu toetamine.

Iga etapp sisaldab konkreetset rakendust - kaks eeterlikku õli või eeterlike õlide segu, mis on spetsiaalselt loodud heaolu ja emotsionaalsete ja füsioloogiliste funktsioonide toetamiseks.

Seansi hind 40 EUR