Eesti English Русский

BIOVÄLI

BIOVÄLJA DIAGNOSTIKA JA KORREKTSIOON
 
Bioväli  ehk aura on väli, mis ümbritseb meie füüsilist keha. Inimese bioväli on tema tähtsaim kaitse, eelkõige teiste inimeste eest aga ka haiguste eest. Samuti annab aura inimesele infot asjaoludest käesolevas hetkes. Annab infot asjadest, mis on inimese lähedal ajas ja ruumis.
 
Aura suurus oleneb otseselt inimese kogu organismi ja tema organite tervislikust seisundist. Terve inimese bioväli on normaalseisundis ühtlaselt jaotunud pealaest kuni jalataldadeni munakujulises vormis. Kusjuures tema laiem osa paikneb peapiirkonnas.
Vähemgi kalle, mis rikub seda biovälja, näitab probleemi inimese kehas.


 Aura järgi saab teha diagnostikat. Välja suuruse, vormi, värvi või intensiivsuse järgi saab lugeda informatsiooni intellekti, emotsionaalse olukorra ja füüsilise seisundi kohta. Aura salvestab peaaegu kõik, mis toimub inimese psüühikas. Välja kontuurjoonte järgi on võimalik avastada negatiivseid mõjusid inimesele, nende iseloomu, tugevust, põhjust ja algallikat. Tervikuna võib siis joonistada täieliku pildi inimese väljast tema keha ümber. Paljud “muhud”, “lohud” räägivad välja muutustest mõjutuste suhtes. Iga negatiivne toime tekitab deformatsiooni. Biovälja diagnoosteerimisel võivad esinevad energia lohukesed, lõhed, energia pumpamine, energia kadu maasse, energia surve, erinevate olendite kleepumine, erinevate kujudega deformatsioonid.

Kogemus on näidanud, et tavaline ja suhteliselt terve inimene omab kaitsesfääri 50-70 cm. Kui väli on väiksem kui 40 cm võib rääkida energeetilise tasakaalu häiritusest. Sellise väljaga inimene reageerib tugevalt ümbruskonna muutustele, on tihti haige. Kui aga väli on kõigest 15-20  cm on inimene väga nõrgestatud. Selline bioväli võib rääkida kriitilisest olukorrast.
Mida nõrgem väli, seda enam saab ka inimest mõjutada.
Mitte teades ja nähes haige topoloogilist välja, satuvad arstid tihti segadusse haiguse määramisel ja üritavad medikamentaalselt haiguse sümptomeid kõrvaldada. Samal ajal kui tõsiseid biovälja deformatsioone ravimitega parandada ei saa.
 
Biovälja diagnostika  ja korrektsioon toimub  tervendaja peopesadega.
Seansi pikkus 60-90 minutit.