Eesti English Русский

Grupitunnid

Kundalini jooga grupitundide tunniplaan. 


 
 
TAEVASKOJA
 

ÕHTUSED TUNNID: 22. august  - 19. detsember 2019 

NELJAPÄEVITI, kell 19:00 - 20:30
( N 19. sept erandkorras tundi ei toimu. Selle asemel toimub tund  K 18. sept. kell 19.00)

HOMMIKUSED TUNNID alates 4. oktoober

REEDETI, kell 9:00 - 10:30


Toimumiskoht: Taevaskoja külamaja saal (Taevaskoja tee 3, Taevaskoja küla, Põlva vald). Saal asub teisel korrusel ning  sissepääs saali on maja tagant raudteepoolsest uksest.

VÕRU

Teisipäeviti alates 1. oktoober. 
Kell 18:00 - 19:30

Toimumiskoht: MTÜ Võluvõru saal ( Räpina mnt 12, Võru)Tundide teema: 
Nendel kokkusaamistel hakkab igaüks uurima iseenda emotsioone, meele tujukust, harjumuspäraseid mõtte - ja käitumismustreid, saad teadlikuks nendest algpõhjustest, mis toovad Sinu ellu pinget, raputusi, ja ebamugavust. Saad endale oskused kuidas toetada oma igapäevaelu, kuidas viia ennast helgemasse energiasse. Õpid elama oma südame järgi ning tegema oma valikuid ja otsuseid läbi teadliku ja neutraalse meele.

Kes vähegi eluga kokku puutuvad, kogevad stressi. See on tänapäeva elu kindel osa. Meie närvisüsteem on seotud valikutega, pinge ja kehakeemiaga. Ülepinges ja tasakaalust väljas närvisüsteem mõjutab kõike meie elus: tööviljakust, suhteid, meeleolu, und – isegi toitumisvalikuid.
Ilmselt ei ole kellelegi üllatuseks, et elustiili muutus aitab.
Korrapärane treenimine, olgu see siis hommikul või õhtul aitab reguleerida ajakava, vabaneda tarbetust ärevusest ja pingest ning aitab lõdvestada keha ja meelt.
Teeme kundalini jooga harjutusi, et eelpool nimetatud teadlikkuseni jõuda. Tunni teemade märksõnad oleksid: teadvus, alateadvus, närvisüsteem, elujõud, uni.

Harjutustel ja meditatsioonil on palju turvalisem ja stabiilsem lähenemine kui apteegist saadavatel abiainetel ja stimulantidel. Paraku nõuavad harjutused jõupingutusi, tabletid aga mitte.
Kui senine elustiil Sind tõesti häirib ja otsustad valida jõupingutuste tee, siis joogateadus ja kogemused näitavad, et 40 päeva igapäevast praktikat mõjutab alateadvust lahti laskma piiravatest mõtetest ja emotsionaalsetest mustritest ning murrab vana harjumuse. Selleks, et uus harjumus süveneks ja jõuaks alateadvusse kulub ca 90 päeva. Mina kutsun Sind oslema 120 päevasele teekonnale. Tehes igapäev 120 päeva joogaharjutusi, kinnituvad uued taipamised Sinu psüühikasse ja muudavad uue harjumuse osaks Sinust. Ootan Sind kord nädalas neljapäeviti grupitundi ning annan kaasa harjutused, mida saad igapäevaselt ise kodus praktiseerida.


 

Jooga tunni hind  10 EUR + km 20%


Tundi tulles: 
  • Saali uksed on avatud 15 minutit enne tunni algust
  • 2-3 tundi ennem joogatundi tulekut ära söö; võib juua vett, teed või mahla. Kui oled samal päeval tarbinud alkoholi, siis jäta joogatund vahele. 
  • Palun ära lõhnasta end enne joogatundi tulekut; tugev parfüümi lõhn häirib teisi.
Võta kaasa:
Matt ja/või lambanahk
pleed või tekk lõdvestumise ajaks
istumist toetav padi 
joogivesi (ilma mullita)
riietu mugavalt: eelista naturaalseid materjale: retuusid või dressid, pikkade või lühikeste varrukatega pluus (soovitavalt valget värvi).
Jooga tunnis oleme paljaste jalgadega, pikad juuksed on kinni ja mobiiltelefonid on hääletul reziimil või välja lülitatud.


 
 
Juhul kui sooviksid joogaga tegeleda kuid antud päevad ja/või  kellaajad ei sobi Sulle, siis võta ikkagi ühendust, sest sarnaseid inimesi võib veel olla ning saame kokku uue grupi teile sobiva ajaga :)

Kundalini jooga õpetaja Kaja Bleive
(Anterdhyan Kaur)