Eesti English Русский
  

KEHA PSÜHHOKORREKTSIOON

KEHALE ORIENTEERITUD  PSÜHHOKORREKTSIOON
Psühhosomaatiline lihasmassaaž (E. Zuevi BEST massaazi põhjal)
 
Inimene on Maa biosfääri osa. Maalt ja Kosmosest me saame eluks vajalikku energiat. Seepärast ongi kõikidel rahvustel omaduseks kummardada Jumalate ees – mis on Kosmiliste Jõudude kehastuseks. Austatakse oma esivanemaid, kes on meie juurteks, mis annavad inimesele Maa elujõudu.
Inimese tervis, edu elus, järglaste tervis ja edasijõudmine sõltuvad sellest, kas inimene ise elab ümbritseva maailmaga ja iseendaga harmoonias, kas elasid tema esivanemad harmoonias. Tänapäeval on saanud selgeks, et enamus inimeste ebaedudest ja tervise häiretest omavad psühhosomaatilist iseloomu.
 
Psühhosomaatika on teadmiste süsteem enesetunnetuse ja tervise seostest inimese psüühiliste seisunditega, kaasates inimese teadlikku ja mitteteadlikku sfääri.
 
Psühhosomaatiline lihasmassaaz (PSM) on rahvameditsiini kompleksne meetod, ühendades endas massööri-ekstrasensi ja psühhoanalüütiku tööd. PSM massaaz võimaldab töötada mitte ainult füüsilisel ja selle energeetilistel tasanditel vaid ka palju peenemal - informatiivsel tasandil. Selle massaazi aluseks on Jevgenija Zuevi väljatöötatud massaaz, samuti kuuluvad sellesse psühhosomaatika, praktilise psühholoogia ja vaimse tervendamise meetodid.
 
PSM massaaz võimaldab koostöös erinevate võtetega massaazis, joogas, venitustes, praktilises psühholoogias:

  • Lahustada kõik spasmilised blokeeringud kogu kehas, mis omakorda vallandab keha organite ja kudede paranemise protsessi;
  • Taastada organismis energia liikumise, sealhulgas kanalites ja meridiaanides, mis taastab kõigi organite ja süsteemi nõrgenenud töö.
  • Kõrvaldada takistuste psühhosomaatilised põhjused ja muuta suhtumist elulistesse probleemidesse, mis omakorda ei lase edaspidi haiguslikel seisunditel korduda.
PSM massaaz sisaldab: kontaktset uurimist (diagnostikat), psühhosomaatilist analüüsi (patsiendi ja spetsialisti koostöö), autosugestsioonilist korrektsiooni, autoregressiooni (töö mõttevormidega).

PSM massaaz võimaldab:

  • mitte ainult terveneda vaid ka nooreneda;
  • parandada figuuri;
  • sooritada veretuid operatsioone (sarnaselt Filipiinide hiilerite operatsioonidele);
  •  
  • Võimaldab meenutada unustatud fakte antud elus ja ka rännata eelmistes eludes.
 
Seansi pikkus: 60-90 minutit.