Eesti English Русский
  

Massaaž

Klassikaline rootsi massaaž. Algselt Rootsis süstematiseeritud ja üle maailma tavameditsiinis tunnustatud naha-, lihaskoe  massaaž, mis on aluseks enamikule teistele läänemaistele massaažiliikidele. Kasutatavad võtted liiguvad pindmiselt sügavamale. Suunatud lihaspingete vähendamisele, vere- ja lümfiringe soodustamisele, liigesliikuvuse parandamisele ning kehasüsteemide tasakaalustamisele, taastamisele ja arendamisele. Tehakse massaažilaual paljale nahale, kuivalt või õliga, arvestades lümfiringe suunda. Massaažilaua puudumisel võimalik teha ka matil.

Kupumassaaž. Kupumassaaž on massaažiliik, milles kombineeritult käsimassaažiga kasutatakse kuppe. Kupuga tekitatud vaakumi abil mõjutatakse keha pindmisi pehmeid kudesid ja selle kaudu kogu organismi. Kupumassaaž trimmib nahka, puhastab poore, vähendab tselluliiti, tõhustab siseorganite tööd, intensiivistab verevarustust, selle tagajärjel vähenevad lihaspinged ning liigesprobleemid.

 On-site massaaž. Klassikalisel massaažil ja idamaistel ravimassaažidel põhinev kiirmassaaž, kus 20 - 30 minuti 

jooksul töötatakse tugevalt läbi selja, turja, õlgade, kaela ja pea piirkond, et lõõgastada lihaspingeid, parandada verevarustust ja keskendumisvõimet. Tehakse läbi riiete On-Site toolil.

Taastav spordimassaaž. Klassikalisel massaažil põhinev tugevatoimeline lihasmassaaž, mis on suunatud  pingestunud lihaste efektiivsele taastamisele pärast treeningut. Kasutatakse lihaste avardamist, venitusi, vastupanuga liigutusi ning pinguta-lõdvesta-venita süsteemi ülepinges lihaste töötlemiseks. Tehakse nii massaažilaual paljale nahale kui ka otse treeningplatsil läbi spordiriiete.

Segmentmassaaž on intensiivne, kuivalt teostatav ravimassaaž selja ja kaela kindlatele piirkondadele, et leevendada valusündroomi ja parandada siseorganite tööd. Seansi järgselt võib massaaži toime pikendamiseks kasutada ravigeele ja -salve.

Sobib radikuliidi alaägedas faasis, närvipitsumisest tingitud käte või jalgade valulikkuse ja vereringehäirete korral ning neile, kes põevad sageli kopsuhaigusi. 


Tai massaaž.  Tai massaaž on rahulik, hingamise rütmis teostatav massaažiliik, parandab lihaste elastsust, liigeste liikuvust ja vabastab vaimsest pingest. Kindlate tugevate vajutuste ja venituste abil vabastatakse blokeeritud energia ja tasakaalustatakse hinge, keha, mõtete ja tunnete vaheline koostöö. Seda massaaži liiki nimetatakse ka "laisa inimese joogaks". Tehakse matil läbi naturaalkiust vaba lõikega spordiriiete.