Eesti English Русский
  

Massöör ja Kundalini jooga õpetaja Kaja Bleive

      
     Kaja Bleive /Anterdhyan Kaur
     Foto: Eve Pukk

 

Juba lapsena teadsin, et soovin saada õpetajaks. Noorukiea otsused  viisid mind hoopis õppima  ülikooli majandusteaduskonda. Sellele järgnesid 10 aastat  töötamist panganduses. Muutus eluteel toimus peale kolmanda lapse sündi. Ma mõistsin, kui väärtuslik on iga hetk elus ja ma ise olengi oma mõtete, otsuste ja tegudega  enda reaalsuse loojaks. 

 Olen tegelenud Kundalini joogaga alates 2006-st aastast. Kundalini jooga on minu jaoks hüpe iseendasse. Need aastad on muutnud kogu minu elu. Minu sisemuses on teadlikkus, tasakaal, rõõm, kartmatus, armastus, elujõud ja tänulikkus. Olen mõistnud, et tõeline tervenemine toimub siis, kui lahendada ja ületada endas seesmine ja väline olukord, mis takistab elust rõõmu tunda.
Südamehäält usaldades olen sattunud parimatesse arengu ja kasvu tingimustesse. Igast väljakutsest on midagi kaasa võtta, et kasvada parema tasakaaluni ja jõuda harmoonilisemasse ühendusse oma neutraalse meelega.
Minu üks missioon on õpetada ja näidata, kes inimene tegelikult on, selle asemel, kelleks teda täna peetakse. Ei õpeta omadusi, kes ta peab olema vaid seda, kes inimene on ja kes ta ei ole. Et sellest aru saada on vaja vabaneda"prügist", mille oleme ajalooliselt õppinud.

Olen kaasteeliseks neile, kes julgevad iseendasse vaadata ja on valinud teadlikult elamise teekonna. Elu on teekond. Elu on peegeldused. Võtan igat hetke kui väärtuslikku kingitust - ka kõiki teid, kes te mu ellu tulete, et kohtuda uute kogemustega.

Armastus ja usk iseendasse on minu religioon!

Võrratu tunne on nutta õnnest ja naerda kurbusest. Tunda maailma hullutavat ilu ja märgata enda väiksust kogu selle suuruse keskel. Ja siiski loota ja uskuda, et millegipärast on ka see üks elu nii oluline.

Mul on suur au, tänutunne ja rõõm jagada neid iidseid teadmisi, et iga inimene jõuaks iseendani, oleks võimeline kogema rohkem ning elama tervena, õnnelikuna ja jõudma oma ettemääratuseni.


Erialane CV

Oman:

  • Kutsetunnistust nr. 091066, mis on kantud riiklikku kutseregistrisse ja vastab massöör, tase 5 kutsekvalifikatsiooni nõuetele;
 
  • Rahvusvahelist kundalini jooga õpetaja sertifikaati, mis on välja antud 27.11.2013 Kundalini Uurimisinstituudi poolt (Kundalini Research Institute, USA). 
 
  • Olen Eesti Kundalini Jooga Õpetajate Ühingu liige ja Rahvusvahelise Kundalini Jooga Õpetajate Ühingu (IKYTA) liige.

 

2006 – 2009 aasta läbinud M.I Massaažikooli (International Massage Academy) massööri eriala õppekava. Läbitud õppekavast saab ülevaate siin.

2010 -Rakenduslik kinesioloogia (M.I Massaažikool, R. Goldrin)

2012 - Kinesioloogiline teipimine (OÜ Laivin, L.Toots)

2012 - 2013 Rahvusvaheline Karam Kriya kool, Kundalini jooga õpetaja 1. tase

2014 - Usui Shiki Ryoho loomulik tervendamise meetod REIKI 1. aste

2016 - Kundalini jooga rasedatele

2017 - Kehale orienteeritud psühhokorrektsioon E. Zuev BEST- massaaži põhjal (Olga Nefedova)

2017 - Biovälja diagnostika ja biovälja korrektsioon (O. Nefedova)

2019 - AromaTouch Technique( Aroomi puudutus) tehnika doTerra eeterlike õlidega. (Koolitaja Giulia Petrollini  
           
Rogers)
2020 - Rahvusvaheline Karam Kriya kool, Kundalini jooga õpetaja 2. tase "Vitaalsus  ja stress"