Eesti English Русский
  

Soe virsikuparafiin kätele.                                               

 

    

Käed paljastavad meie elust rohkem, kui tahaksime. Need ei valeta vanuse, töö ega ka tunnete kohta.

 

Depile`ve rikkalikult nahka niisutav parafiinteraapia põhineb suurel soojusmahtuvusel ja rikkalikul õlide sisaldusel. Parafiin toimib nagu isoleermaterjal, mis seob soojust ja niiskust ja seetõttu avanevad nahapoorid nagu „minisaunas“.

 

Parafiini toimed:                                                                                               

 

* Sügavniisutav toime

* Pehmendab, rahustab ja toidab nahka

* Nahk omandab terve jume

* Tugevdab lihasstruktuuri

* Vähendab valusid liigestes

* Rahustab ja lõõgastab

* Paraneb  vereringe

* Pehmendab küünevalle

 

See lihtne ja  samas luksuslik protseduur mõjub rahustavalt ja lõõgastavalt, abi  leiavad  kindlasti need kellel on aeglane vereringe ning käed sageli külmetavad. Soe parafiinikate sobib vananevale nahale, kuivadele küünenahkadele  ning punetavatele sõrmedele.

 

Kuidas protseduur toimub?

 

Ennem parafiiniprotseduuri puhastatakse nahk antiseptikumiga, seejärel kantakse kätele kergete masseerivate liigutustega niisutava toimega kooriv geel-kreem, mis sisaldab jojobaõli, sidruniekstrakti, kummeliekstrakti, päevalilleseemneõli ja alantoiini. Seejärel eemaldatakse kreemi jäägid ning kantakse kätele sügavniisutava toimega collagen-elastin kreem, mis muudab naha pehmeks ja elastseks.  Siis kastetakse käed sooja parafiinivanni ning seejärel kaetakse kilekoti ja froteekindaga, mis isoleerivad ja hoiavad parafiini soojust. Lõpetuseks eemaldatakse parafiin käte küljest ning tehakse sidruni-, ananassi- ja kaeraekstrakti sisaldava intensiivselt niisutava kätekreemiga kätele massaaž.

Lase hellitada oma käsi!

  

Parafiinteraapiat kätele on võimalik ühendada massaažiseansiga nii massaažitoolis kui ka massaažilaual lebades ning loomulikult võimalik endale või sõbrale tellida  ka täiesti iseseisva protseduurina.

 

 

Parafiinravi vastunäidustused.

 

     ·        Akuutne trauma

·        Naha põletikulised haigused

·        Perifeersed veresoonte haigused

·        Kroonilised reumatoloogilised ja sidekoe haigused ägedas faasis

·        Jäsemete tundlikkuse häired

·        Ülitundlikkus parafiinile