Eesti English Русский
  

SUP laua matkad

Aerulaua kasutamine treenib tunnetama oma keha ja hoidma tasakaalu. Aerutamisel saavad liikuma sellised lihasgrupid, mis tavapäraselt koormust ei saa. 
Pakume aerulauaga matka eelkõige imeilusal Ahja jõel, aga ka mujal Lõuna-Eestis. Pakkumine sisaldab varustuse laenutust, esmast õpet ja matka marsruudile jäävate vaatamisväärsuste ja ajaloo tutvustust. Lisaks on võimalik tellida lisateenuseid - matkajuht/giid, toitlustus jne.

Gruppidele soodushinnad! Broneeringuks kirjutage meile e-kiri lattekojamatkad@gmail.com


Matk Kiidjärve - Saesaare (Taevaskoja)

Distantsi pikkus 6 kilomeetrit. Läbimisaeg 1,5 - 2 tundi. Matka hind grupiga (alates 4 inimesest) täiskasvanule 25 €, lapsele 20 €. Suurematele gruppidele soodushinnad!
Marsruut algab Kiidjärve looduskeskuse juurest Marsruudile jääb üle 20 imeilusa pae (liivakivipaljandi) ja sobiva ilma korral on võimalik käia ujumas või kalastada.  SUP laudadega läbitakse Saesaare paisjärv ja matk lõppeb Saesaares, kust saab matka jätkata jalgsi ja tutvuda Taevaskoja suurimate vaatamisväärsustega (Suur- ja Väike Taevaskoda, Emaläte, Neitsikoobas jne.).
Pakume ka toitlustamisvõimalust Taevaskojas Lättekoja kohvikus või matkal kohapeal. Lättekojale on Eesti peakokkade ühenduse poolt antud tiitel „2020 aasta parim maaturismi toidupakkuja“.