Eesti English Русский

Tagasiside 2019

Jaanuar 2019 alustas Põlvas kundalini jooga algajate tundides joogaliku elustiiliga tutvumist 20 inimest. Kohtusime grupitundides üks kord nädalas 1,5 h, nelja kuu vältel. Tasapisi hakkas grupis olevate inimeste arv vähenema. Igaühel omad põhjused ... Viimasesse  jooga tundi jõudis kaheksa inimest. Jagan teiega nende inimeste siirast kogemust.
  • Võib öelda, et see päev kui avastasin kuulutuse joogatundide kohta algajatele, muutis minu elu positiivses suunas väga palju. Nüüd tean kuidas endasse vaadata, kuidas kuulata, kuidas hingata. Ärevatel hetkedel on jooga tehnikate peale mõtlemisest väga suur abi! Aitähh Kaja! Milline õnn, et Sa meil siin olemas oled! Uute kohtumisteni!
  • Armas Kaja! Tänan Sind selle ilusa kogemuse eest. Jooga ei ole varasemalt olnud minu elus sellisel kohal nagu on see praegu. Natukene teistsugune oli arvamus joogast, ei arvanud, et see nii palju füüsilist võimekust vajab. Vaatamata sellele olen ülimalt tänulik selle kogemuse eest. Olen leidnud midagi, mis mind kõnetab. Soovin sellel teel jätkata. Kundalini jooga on jõudnud minu ellu täpselt õigel ajal ja aidanud leida taas mind ennast. Siit saab edasi minna ainult paremaks! Aitähh Sulle Kaja, parimate soovidega!
  • Enne tunde teadsin pisut joogast aga ei olnud kunagi praktiseerinud. Peale tundi on alati mõnus ja kerge olemine, tunne, et suudan kõike :) Igapäevaelus olen praktiseerinud hingamist. Enim meeldib tunni lõpus sügav lõdvestus, kus saab unustada kõik ja minna oma sisemusse, kus on väga hea olla.
  • Lugupeetud õpetaja! Soovisin ammu tutvuda joogaga. Sain kogemuse endasse vaatamiseks ja teadmise, et sisemisi lihaseid "ei ole olemas" ja nendega tuleb tegeleda. Jätkaksin sügisel hommikupoolsel ajal kui võimalik, sest õhtud on juba kinni hobide ja lastelaste jaoks. Leidsin rahu teie tundides. Hääd olõmist!
  • Väga mõnus ja imeline kogemus. Kuna ma olin ka varem joogas käinud, siis varem niipalju ei kõnetanud. Nüüd tunnen, et olen lähemal sellele,  mida soovin. Ja muidugi õpetaja on väga helge ja tore. Ma olen piiritult tänulik, et Põlvas sellised tunnid toimuvad. Lisaks harjutustele meeldisid mulle ka väga Sinu juhendused, õpetused, jutud. Alati pani mõtlema ja analüüsima ja nii mõnedki korrad oleksid täpselt nagu minu elust rääkinud. Eks Sa tunnetasid, mis grupienergiaga parasjagu oli. Ja see oli nii hämmastav- muundada seda, mis just meie tunneme (nt. viha vabastamise kriya). Piiritult tänulik!
  • Kiri õpetajale! Olin teist liiki joogaga tegelenud varem 6 aastat. See meeldis mulle. Siia gruppi sattusin seetõttu, et minu endises joogagrupis ei sobinud mulle enam ükski aeg. Sellele vaatamata oli algus siin veidi võõrastav. Ma ei olnud harjunud joogatunnis nii palju mõtlema ja tunnetama. Meditatsiooniga ka sellisel kujul puutusin siin kokku esmakordselt. Tunnen, et joogaga tegelemine on minu vaimsele tervisele just palju kaasa aidanud. Suudan säilitada rahu ka neis situatsioonides, milles varem vihastusin või ärritusin. Soovin jätkata. Suur tänu Sulle õpetuste ja julgustuse eest!
  • Kuna olen varem joogaga tegelenud, siis teadsin, mis mind ees ootab. Oli piisavalt eneseületamist ja võitlemist enda egoga aga kõigest sain üle. Iga kord peale tundi on väga mõnus olla. Kehast on pinged kadunud, meel on puhas ja rahulik. Algul oli tundidesse tulek veidi enesesundimine aga nüüd juba mõnus harjumus. Kodus pole küll korralikult joogat teinud aga mõningaid harjutusi kasutan küll kui on mõni koht kange või meel vajab rahustamist. Soovin jätkata!
  • Kiri Joogaõpetajale! Varasemalt puudus mul igasugune jooga kogemus ja kokkupuude, seega polnud ka loonud mingit ettekujutust sellest. Tulin, et seda proovida ja avastada. Kuna oli ka raskusi keskendumisega, siis arvasin, et see aitaks mind. Tänaseks võin tõdeda, et see aitas mind! Algul tundusid mõned harjutused rasked, just seetõttu, et pidi hoidma mingit asendit väga kaua, nüüd on ka sellega juba kergem. Kodus üksi harjutuste tegemisega on veel natukene kehvasti, võiks praktiseerida rohkem. Tunnid on olnud toredad ja kui algul tundus see grupienergia pigem raske, siis nüüdseks on ka see muutunud helgemaks. Eks ka ma ise. Aitäh teile!
WAHE GURU!